Úvod > O nás > Aktuality > Nové kontaktní místo v Písnici dokončeno

Nové kontaktní místo v Písnici dokončeno

Nové kontaktní místo v Písnici dokončeno
21.05.2018

Dnešním dnem jsme otevřeli na novém místě, v přízemí domu Ke Kurtům 374 kontaktní místo CIB RENT PÍSNICE. V novém kontaktním místě najdete čekárnu se sociálním zázemím pro nájemníky, dětský koutek, přijímací kancelář, jednací místnost a zázemí techniků.

Veřejnosti prostory rádi představíme na slavnostním otevření Klientského centra, které se v prostorách centra uskuteční ve čtvrtek 14.6.2018 od 15-ti hodin. Jste srdečně zváni. 

FOTOGALERIE

Kontaktní místo slouží jako centrum pro vyřízení potřeb našich nájemníků, ať už jsou to problémy technického rázu či administrativní a smluvní povahy. V průběhu zkušební doby, kdy klientské místo fungovalo dočasně v domě Na Okruhu,  se ukázalo, že klientské místo přímo na sídlišti je správným krokem. Naší společnosti to umožňuje být součástí všedních problémů sídliště, umožňuje nám to rychle reagovat na podněty, odborně dohlížet na prováděné opravy, odstraňovat rychle vzniklé havárie a dozorovat prováděné periodické činnosti spojené se správou a údržbou sídliště. V rámci služby klientského centra rovněž funguje nepřetřitá poruchová telefonní linka. Klientské centrum je otevřeno každý všední den vyjma pátku a více informací můžete získat na stránkách www.pisnice.com