Úvod > O nás > Aktuality > Nová restaurace Rozmar-Inn ve Vodičkově 33

Nová restaurace Rozmar-Inn ve Vodičkově 33

Nová restaurace Rozmar-Inn ve Vodičkově 33
05.02.2019

Na konci ledna 2019 byla po kompletní rekonstrukci prostor v přízemí Vodičkovy 33 otevřena nová restaurace Rozmar-Inn.

Projekt rekonstrukce připravili architekti z DL studia, jejichž specializací jsou návrhy interiérů restaurací a kaváren. Restaurace má kapacitu 120 míst, využívá plochy 255 m2 v přízemí a 113,5m2 v suterénu objektu.

Ve vstupní části restaurace byl zachován a citlivě zrestaurován původní nábytek z počátku 20. století, který restauraci dodává nezaměnitelnou atmosféru a styl. Nově byl doplněn o prostor výčepu a tankových nádrží pivovaru Staropramen. Zkušení šéfkuchaři připravují české i mezinárodní speciality přímo před očima hostů v otevřené kuchyni.  V zadní části restaurace se nachází samostatně uzavíratelný salónek pro 40-50 hostů s oddělenou audiotechnikou pro případné školení či karaoke.

V suterénu domu je zázemí pro přípravu pokrmů, chladící místnosti, technické  prostory a zázemí pro zaměstnance. Součástí rekonstrukce restaurace byla i instalace nových rozvodů VZT, topení a elektroinstalace, včetně kompletního zázemí pro vybavení kuchyní.

Restaurace je otevřena denně od 11 do 23h. Více informací či rezervaci naleznete na internetových stránkách www.rozmarinn.cz

FOTOGALERIE