Úvod > O nás > Aktuality > KetoMix má nové kanceláře na Balabence

KetoMix má nové kanceláře na Balabence

KetoMix má nové kanceláře na Balabence
20.04.2020

S radostí jsme na Balabence přivítali novou společnost - tým nadšených lidí zabývajících se vývojem, výrobou a prodejem nízkosacharidových jídel. Značka KetoMix, která je lídrem svého segmentu na českém trhu, si svoje nové zázemí našla právě v objektu Balabenky.

KetoMix svým zákazníkům nabízí kompletní programy ketonové diety, kterou možná znáte i pod názvy nízkosacharidová nebo proteinová. Jídla a produkty vyvíjí a vyrábí v České republice, suroviny k jejich výrobě pak dováží z Evropy. Klienti KetoMixu dostanou veškeré potraviny pro dietu i s dietním plánem až domů a zdarma mohou využívat také služeb výživových poradkyň. Před měsícem byla společností na trh uvedena nová značka – DailyMix. Plnohodnotná náhrada jídla, která je skvělou alternativou třeba právě pro lidi v kancelářích, kteří nemají čas na kvalitní stravování.

Vše o dietě KetoMix můžete najít na www.ketomix.cz. Kromě praktických rad, týkajících se diety, zde najdete také příběhy zákazníků, recepty a spojit se tu můžete také s výživovými poradkyněmi. Na www.dailymix.cz zase naleznete všechny informace, týkající se této novinky.