Úvod > O nás > Aktuality > Alensa novým nájemníkem Balabenky

Alensa novým nájemníkem Balabenky

Alensa novým nájemníkem Balabenky
31.01.2020

Alensa – on-line prodejce kontaktních čoček, dioptrických i slunečních brýlí a dalších produktů péče o oči na Balabence.

S příchodem nového roku, volné kancelářské prostory administrativního objektu Balabenka Office Building na Praze 9, zaplnila nová společnost. Našim novým klientem se stala firma Alensa, která patří mezi největší e-commerce hráče v České republice, s obratem přesahujícím 1,5 miliardy korun.

Síť internetových obchodů Alensa vznikla v roce 2004, kdy společnost otevřela své první internetové obchody v České republice a na Slovensku. Během následujících 15 let rozšířila svou síť na více než 50 e-shopů po celé Evropě a Rusku. Díky zkušenostem nasbíraným v průběhu této doby dnes nabízí široký katalog produktů, se zásobami v hodnotě přes 200 miliónů korun a skladovou dostupností 99 %. V Balabenka Office Building sedí mimo jiné i tým zákaznické podpory, skládající se z více než 30 rodilých mluvčích, kteří poskytují své služby zákazníkům téměr z celé Evropy.  Alensa je nejen prodejcem kontaktních čoček, dioptrických a slunečních brýlí, ale zabývá se i prodejem produktů pro péči o oči. 

Alensa působí v 25 zemích Evropské unie, Velké Británii, Švýcarsku, Norsku, na Ukrajině a v Rusku. V současné době patří ve většině zemi, kde působí, mezi tři největší on-line prodejce kontaktních čoček. 

Pro Alensu jsme na Balabence připravili adaptaci prostor v 6. nadzemním podlaží sedmipodlažní budovy. Jedná se o dva propojené prostory o celkové rozloze 512 m2. Nájemník má k dispozici terasu.