+420 296 249 311 info@cib.cz
Menu

Byty

Praha

Soubor bytových domů v severní části pražské čtvrti Písnice tvoří jádro našeho pražského bytového fondu, skládající se z bytů všech dispozic.

V bezprostředním okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost potřebnou pro spokojené bydlení všech generací: dvě mateřské školy, ordinaci pediatra, dvě polikliniky, sportoviště, obchody, restaurace a tržnici SAPA. V oblasti působí kluby pro vyžití mladých i seniorů.

Písnice je díky své poloze bránou do Modřanské rokle, která láká k výletům do přírody a nabízí několik dětských, fotbalových i basketbalových hřišť. V blízkosti prochází cyklostezka A21.

Autobusové linky vás během deseti minut dopraví na metro Kačerov.

Již zahájená výstavba metra D představuje pro území Písnice obrovský potenciál do budoucnosti.

Kontakty pro případné zájemce o prohlídku i kontakty pro stávající nájemníky naleznete v odkazu.

Těšíme se na setkání s vámi.

Byty

Liberec

Liberec. Město mezi horami, kde se potkává dávná historie s moderní přítomností. Najdete zde dostatek pracovních příležitostí, širokou nabídku vzdělání pro vaše děti a řadu možností pro sportovní i kulturní vyžití. Tedy vše pro spokojený život.

Skupina CIB GROUP nabízí v lokalitě Rochlice cenově dostupné pronájmy bytů všech dispozic, od 1+1 do 4+1. Naše domy prošly v roce 2012 kompletní rekonstrukcí, včetně opravy fasád, výměny oken, opravy lodžií a instalace nových výtahů.

Lokalita je dobře dostupná hromadnou i individuální dopravou. V docházkové vzdálenosti je možnost nákupu v prodejnách několika nadnárodních řetězců, dětské hřiště a mateřská i základní škola.

V nedalekém Hrádku nad Nisou spravuje skupina CIB GROUP další soubor více než jedno sta padesáti bytů všech dispozic, rovněž určených k pronájmu.

Kontakty pro případné zájemce o prohlídku, i kontakty pro stávající nájemníky naleznete níže.

Těšíme se na setkání s vámi.